(067) 448-56-84

Асоцiацiя по захисту прав споживачiв фiнансових послуг

Гарантуємо збереження майна і повертаємо впевненність та спокій


ЗМІ про нас

В Украине создана волонтерская организация "Ваша Надежда" для оказания правовой помощи участникам АТО и переселенцам

DSC05877.JPG

Новосозданная благотворительная волонтерская организация "Ваша Надежда" намерена предоставлять правовую помощь участникам антитеррористической операции на Донбассе и переселенцам из временно оккупированных регионов, сообщил

юрист организации Дмитрий Миронюк. 

Миронюк Д.Д..jpg

На пресс-конференции в агентстве "Интерфакс-Украина" в понедельник он отметил, что "Ваша Надежда" будет действовать во всех областях Украины.

В частности, правозащитники организации готовы предоставить юридическую помощь военнослужащим, принимавшим участие в АТО, в оформлении документов для получения статуса участника боевых действий, а также переселенцам из Крыма и Донбасса – в оформлении пособий.

Олексюк Ф.Ю..JPG

Глава координационного совета антиколлекторов и правозащитников Украины "Ваша Надежда" Федор Олексюк подчеркнул, что люстрация в Украине пока не принесла никаких результатов.

По его словам, люстрация, как указывает Венецианская комиссия, должна быть направлена не против должностей, а в отношении лиц, совершивших или совершающих действия, содержащие значительную опасность для прав человека и демократии.

"Если мы хотим добиться успеха в люстрационных процессах и настоящих реформах, которые изменят государство и жизнь граждан к лучшему то необходимо установить тотальный контроль гражданского общества за всеми ветвями власти. Только гражданский контроль и народовластие - не как декларация, а как реальный механизм государственного управления - может изменить это", - подчеркнул он.

Интерфакс-Украина

__________________________________________________________________________

Агенти впливу/канал НТН

"Колекторські компанії або новий рекет"

__________________________________________________________________________

Перший Всеукраїнський з'їзд споживачів фінансових послуг планується провести в кінці травня - початку червня

    Перший Всеукраїнський з'їзд споживачів фінансових послуг планується провести в кінці травня - початку червня Київ 3 березня. УНІАН.

Перший Всеукраїнський з'їзд споживачів фінансових послуг планується провести в кінці травня - початку червня 2011 року. 

    Про це на прес-конференції в УНІАН заявив координатор оргкомітету, голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України «Ваша Надія» Федір ОЛЕКСЮК. 

     Свою згоду на участь в з'їзді, за словами Ф.ОЛЕКСЮКА, вже дали Міжнародний валютний фонд, Світовий банк,

x_3e71de84.jpg

(Представник Світового банку Маріус Вісмантас під час першого всеукраїнського з'їзду споживачів фінансових послуг, Київ, 2 березня 2012 року.)

Європейський банк реконструкції та розвитку, Національний банк України та банківські асоціації. 

x_ca57ae40.jpg    

Учасники з'їзду ставлять перед собою мету - створення правового поля для цивілізованих взаємин між позичальниками і кредиторами. Роботу планується завершити на другому з'їзді, проведення якого намічено на другу половину 2012 року. 

За словами Ф.ОЛЕКСЮКА, за результатами з'їздів можливе створення громадського органу, який би контролював роботу учасників фінансового ринку (кредитних спілок, банків і т.д.). 

1287.JPG   

В оргкомітет з'їзду входять представники всіх регіонів, головою оргкомітету є народний депутат Юрій Полунєєв. Створено також рада, до якої входять керівники всіх громадських об'єднань захисту споживачів. 

     Серед іншого, учасники прес-конференції заявили про масові порушення прав позичальників з боку банків, колекторів, а також про те, що всі звернення до правоохоронних органів з цього приводу залишаються безрезультатними. Зокрема, є факти неправомірного вилучення заставного майна з порушенням чинного законодавства, загрози з боку колекторів і т.д. 

Керівник проекту «Банківський стратегічний альянс» Владислав РУБАН висловив думку про помилковість твердження, що фінансова криза минула. Насправді це не так ... Зараз тільки початок загострення соціальної кризи ». 

Він звернув увагу на збільшення числа бомжів за рахунок тих, кого відселяють з належить їм житла. Таким чином, кількість бездомних, на його думку, може збільшитися до сотень тисяч, а можливо, і мільйонів людей. 

«Мені здається, це загрожує не тільки банківській системі ... У нас руйнується суспільство. Суспільство цивілізоване починає перетворюватися в суспільство соціального дна », - сказав В.РУБАН.

У середу, 05 вересня 2012 року, в приміщенні Національної опери України (м. Київ) пройшов III Всеукраїнський з’їзд споживачів фінансових послуг. Захід відбувся за підтримки Української асоціації антиколекторів та правозахисників, ВО «Ваша Надія», ВГО «Комітет виборців Україні – споживачів фінансових послуг», ВО «Асоціація захисту прав вкладників».

Участь у з’їзді взяли понад 300 представників від 100 громадських об’єднань України, що згуртовують споживачів фінансових послуг.

З’їзду передувала акція протесту, в ході якої більш ніж дві сотні обманутих позичальників та вкладників банків та кредитних спілок в черговий раз нагадали державі про своє існування та намагалися донести до представників влади необхідність прийняття законів, захищаючих права цієї групи населення. Крім того, протестуючи звернулися до учасників та гостів III Всеукраїнського з’їзду споживачів фінансових послуг із проханням достукатися до Президента України щодо негайної розробки таких законів та подання їх у Парламент у позачерговому порядку. Так, активістами висувалися вимоги щодо заборони рекламування комерційними банками та кредитними спілками продуктів із зазначенням можливих дивідендів для клієнтів таких установ, заборони банкам використовувати гроші вкладників без отримання від них письмової згоди, розробки механізму захисту коштів на випадок ліквідації комерційного банку, та виплати коштів вкладникам ряду кредитних спілок.

По закінченню акції протесту почалася основна пленарна частина з’їзду,протягом якої делегатами була розглянута та прийнята резолюція щодо подальших дій, спрямованих на захист прав споживачів фінансових послуг. Делегати від громадських організацій підписали звернення до Президента України, в якому окремо наголошується на необхідності боротьби з свавіллям банків, бездіяльністю судів та правоохоронних органів. Далі учасникам з’їзду були представлені передвиборчі програми кандидатів в народні депутати України, які основними цілями  ставлять зміну ситуації з проблемними вкладами та позиками на краще. Українська асоціація антиколекторів та правозахисників, ВО «Ваша надія» та ВОО «Комітет виборців Україні – споживачів фінансових послуг», від яких в ВРУ балотуються одразу три депутати – бізнесмен Сергій Пачковський, ( 221 округ), адвокат Олександр Луговець, (222 округ), правозахисник Федір Олексюк (223 виборчий округ), розповіли про свої досягнення на ниві боротьби за права клієнтів фінансових установ, а також представили свої ініціативи. Одна з них – створення за ініціативою та під патронатом Пачковського та Луговця всеукраїнської мережі коворкінг-центрів ВГО «Комітет виборців Україні – споживачів фінансових послуг», на базі яких діють громадські приймальні кандидатів від КВУСФП, яких доречи вже більше 140. Представники згаданих об’єднань також висловили подяку Сергію Пачковському за надання центральному штабу ВГО «Комітет виборців Україні – споживачів фінансових послуг» двохповерхового офісу в центрі Києва, до якого прикомандировані 10 спеціалізованих юристів, що з 2006 року займаються кредитними справами українців.

Делегати з’їзду підтримали висунення у Народні депутати України по мажоритарних округах тих, хто прагне захищати інтереси простих людей. В прийнятій за підсумками заходу резолюції зазначається: «Разом з владою ми зупинимо свавілля шахраїв і махінаторів, метою яких є позбавлення громадян  їхніх осель, права на гідне існування в своїй країні, створення соціальної напруги в суспільстві».


Первый Всеукраинский съезд потребителей финансовых услуг планируется провести в конце мая – начале июня


Не вагайтесь - телефонуйте! +38-067-448-56-84 Це Ваша Надія