(067) 448-56-84

Асоцiацiя по захисту прав споживачiв фiнансових послуг

Гарантуємо збереження майна і повертаємо впевненність та спокій


Про Нас

 Вітаємо Вас

1287.JPG   


        Якщо Ви є позичальником та   опинились під загрозою втрати майна, або   маєте будь-які інші проблеми з кредитами -   ми дійсно можемо допомогти Вам. 

Хто ми такі? 

       Ваша Надія - це Асоціація по захисту прав споживачів фінансових послуг. Спеціалізуємось у банківській діяльності та   маємо на меті боротьбу з будь-яким   свавіллям системи. Наша організація є   однією з перших в Україні, діяльність   починається з 2008 року, коли була   зареєстрована антиколекторна право-   охоронна компанія Ваша Надія. З 2008   року    асоціація "Ваша Надія" займається     напрямком суто по захисту споживачів   фінансових послуг, представляє   інтереси майже у 20 регіонах   України, більше 30 судових засідань на   тиждень, а це більш ніж 1600  засідань на   рік,  ми маємо великий  та позитивний   досвід по боротьбі з банками  та знаємо як   надати кваліфікований захист споживачу   фінансових послуг.


1287.JPG

      

З 2010-2013 роки проведено три міжнародних з'їзди по захисту прав споживачів фінансових послуг. 

Серед запрошених – народні депутати, голова НБУ, міністр фінансів України, голова КМДА, керівники Нацфінпослуг та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також представники ринків фінансових послуг тощо.

Що ми гарантуємо? 

Гарантуємо Ваш захист у будь-якій ситуації та збереження Вашого майна та грошей. 

Не вагайтесь, нам можна довіряти. Ми допомогли вже великiй кiлькостi позичальників, а наш позитивний досвід свідчіть про реальний захист та гарантію допомоги будь-коли та будь-де.   

	

Кредитне ярмо з духовної точки зору


Новини Позитивна судова практика


Не вагайтесь - телефонуйте! +38-067-448-56-84 Це Ваша Надія