(067) 448-56-84

Асоцiацiя по захисту прав споживачiв фiнансових послуг

Гарантуємо збереження майна і повертаємо впевненність та спокій


Народний люстраційний комітет має намір домагатися проведення люстрації всіх гілок влади

timthumb1_b .jpg

Народний люстраційний комітет (НЛК) виступає за проведення люстрації всіх гілок влади зверху донизу.

«Люстрація має проводитися не лише на рівні керівників, її мають пройти практично всі працівники, всі судді, міліціонери та прокурори з допомогою детектора брехні», — заявив співголова НЛК Олександр Луговець на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» в понеділок.

Ще один співголова НЛК Федір Олексюк повідомив, що завданням НЛК є реальне втілення в життя принципів народовладдя і громадського контролю за всіма гілками влади, правоохоронними органами, органів прокуратури, судів, фінансових структур, комунальних служб, що забезпечують життєдіяльність держави та її громадян.

За його словами, НЛК має намір найближчим часом провести всеукраїнський з’їзд, а також кілька круглих столів, присвячених боротьбі з корупцією

За його словами, НЛК є об’єднанням громадських організацій, адвокатів, правозахисників, активістів Євромайдану і регіональних майданів. До складу НЛК входить Батальйон Люстрації, завданням якого є гарантування безпеки активістів та порядку під час масових акцій.

Крім цього, секретар НЛК Дмитро Дугін заявив, що Верховна Рада «вкотре зрадила інтереси українського народу», ухваливши закон «Про переведення кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну». За його словами, всі народні депутати, які проголосували за цей закон, також мають пройти процедуру люстрації.