(067) 448-56-84

Асоцiацiя по захисту прав споживачiв фiнансових послуг

Гарантуємо збереження майна і повертаємо впевненність та спокій


Громадськість хоче референдуму про НБУ

timthumb -b.jpg

В Україні варто провести референдум про Нацбанк, оскільки сьогодні діяльність цієї структури не відповідає державним інтересам. Про це під час прес-конференції повідомив голова Координаційної ради антиколекторів та правозахисників України «Ваша надія» Федір Олексюк, передає кореспондент STR.

«Ми знаємо, що така структура як НБУ сьогодні — це «держава в державі», яка не підпорядковується державним інтересам, діє дуже часто навіть поза межами цих інтересів. А також банківська сфера, що знищує економіку, знищує фізичних та юридичних осіб, особливо підприємницьку діяльність. Тому вважаємо, зібравши належну кількість підписів, зможемо ініціювати зміни через референдум до закону про НБУ, який має бути більш прозорим і більш контрольованим, а також про банки та банківську діяльність», – впевнений експерт.

На його думку, банки слід позбавити механізму грошово-кредитного мультиплікатора.

«Хочу сказати, що в банків слід відбірати кредитний мультиплікатор, і тільки тоді вони задумаються і їхня жадібність дійде кінця, тому що одна гривня вкладена в банівську сферу дає 90 грн прибутку за рік», – зауважив він.